IV. SZI-ZO SPORTSZER KUPA
PÉNZDÍJAS TEREMLABDARÚGÓ TORNA VÁSÁROSNAMÉNY
IDŐREND
2012. január 15. vasárnap:
EGYENES KIESÉSES SZAKASZ:
I. 9.00-.9.25: Winners Fehérgyarmat- ZO-SZI 4-0
II. 9.30-9.55: Tri Agro Kft. Tunyogmatolcs- Border Guard 2-0
III. 10.00-10.25: Semmiesély SE- Vásárosnamény SE 1-0
IV 10.30-10.55: Nyírvasvári SE- Turi-Vadászok 0-3
V. 11.00-11.25: Mike Company- A-Team 3-0
VI. 11.30-11.55: Baráti Kör- Szatmár Optika 2-0
VII. 12.00-12.25: Mátészalkai MTK- Best of Varsány 2-0
VIII. 12.30-12.55: Nyírgyulaj KSE-Kärcher-Grovi 1-2
12.55-13.55: Technikai szünet, ebédszünet
13.55-14.20: 1. negyeddöntő: Winners Fehérgyarmat-Tri-Agro Kft. Tunyogmatolcs 1-0
14.25-14.50: 2. negyeddöntő: Semmiesély SE-Turi-Vadászok 0-2
14.55-15.20: 3. negyeddöntő: Baráti Kör-Mike Company 1-2
15.25-15.50: 4. negyeddöntő: Mátészalkai MTK-Karcher-Grovi 1-0
15.55-16.20: 1. elődöntő: Winners Fehérgyarmat-Turi-Vadászok 1-0
16.25-16.50: 2. elődöntő: Mike Company-Mátészalkai MTK 0-1
16.55-17.20: 3-4. helyért: Turi-Vadászok-Mike Company 2-1
17.25-17.50: DÖNTŐ: Winners Fehérgyarmat-Mátészalkai MTK 1-4
2012. január 13. péntek:
’A’ csoport:
16.00-16.20: A1-A2: Huligánok-Winner’s Fehérgyarmat 0-1
16.22-16.42 A3-A4: Mátészalkai MTK-Galaktikusok 3-0
16.44-17.04 A1-A3: Huligánok-Mátészalkai MTK 0-1
17.06-17.26 A2-A4: Winner’s Fehérgyarmat-Galaktikusok 4-1
17.28-17.48 A1-A4: Huligánok-Galaktikusok 4-3
17.50-18.10 A2-A3:Winner’s Fehérgyarmat-Mátészalkai MTK 1-1
’B’ csoport:
18.12-18.32: B1-B2: ZO-SZI-Demeter Aranyecset Tiszakóród 0-0
18.34-18.54 B3-B4: Nyírgyulaj KSE-Tri-Agro Kft. Tunyogmatolcs 0-1
18.56-19.16 B1-B3: ZO-SZI-Nyírgyulaj KSE 0-2
19.18-19.38 B2-B4: Demeter Aranyecset Tiszakóród-Tri-Agro Kft. Tunyogmatolcs 1-2
19.40-20.00 B1-B4: ZO-SZI-Tri-Agro Kft. Tunyogmatolcs 2-0
20.02-20.22 B2-B3: Demeter Aranyecset Tiszakóród-Nyírgyulaj KSE 1-1
2012. január 14. szombat:
’C’ csoport:
9.00-9.20 C1-C2: Semmiesély SE-Vásárosnamény SE 1-2
9.22-9.42 C3-C4: Best of Varsány-Tibi Security Anarcs 1-1
9.44-10.04 C1-C3: Semmiesély SE-Best of Varsány 3-1
10.06-10.26 C2-C4: Vásárosnamény SE-Tibi Security Anarcs 1-1
10.28-10.48 C1-C4: Semmiesély SE-Tibi Security Anarcs 4-1
10.50-11.10 C2-C3: Vásárosnamény SE-Best of Varsány 0-1
’D’ csoport:
11.12-11.32 D1-D2: DMC-Nyírvasvári SE 1-3
11.34-11.54 D3-D4: Kärcher-Grovi-Safari 4-0
11.56-12.16 D1-D3: DMC-Kärcher-Grovi 0-0
12.18-12.38 D2-D4: Nyírvasvári SE-Safari 1-0
12.40-13.00 D1-D4: DMC-Safari 0-2
13.02-13.22 D2-D3: Nyírvasvári SE-Kärcher-Grovi 1-0
’E’ csoport:
13.24-13.44 E1-E2: Mike Company-Másnaposok 0-0
13.46-14.06 E3-E4: A-Team-Border Guard 1-2
14.08-14.28 E1-E3: Mike Company-A-Team 3-0
14.30-14.50 E2-E4: Másnaposok-Border Guard 0-1
14.52-15.12 E1-E4: Mike Company-Border Guard 2-0
15.14-15.34 E2-E3: Másnaposok-A-Team 1-4
’F’ csoport:
15.36-15.56 F1-F2: Szatmár Optika-Baráti Kör 1-3
15.58-16.18 F3-F4: Brigád-Turi-Vadászok 1-2
16.20-16.40 F1-F3: Szatmár Optika-Brigád 3-2
16.42-17.02 F2-F4: Baráti Kör-Turi-Vadászok 1-1
17.04-17.24 F1-F4: Szatmár Optika-Turi-Vadászok 0-0
17.26-17.46 F2-F3: Baráti Kör-Brigád 6-1
Hírek
A rendezőség három különdíjat is odaítélt, melynek értelmében Lucuti Florin (Mike Company) lett a torna játékosa, Pindzsula Péter (Mátészalkai MTK) lett a torna legjobb kapusa míg Kiss Zoltán (Turi-Vadászok) lett a torna gólkirálya.
Mivel Mándi László (Baráti Kör) és Kiss Zoltán (Turi-Vadászok) is 5-5 gólt szerzett a torna során, ezért a gólkirályi címet hetespárbajban döntötték el. A büntetőket a győztes csapat kapusának, Pindzsula Péternek lőtték, Mándi László kétszer is a kapufát találta el, Kiss Zoltán viszont mindkétszer betalált, így a nagypályán Apagyon játszó labdarúgó lett a torna gólkirálya.
A rendező Mátészalkai MTK csapata 4-1-re legyőzte a fehérgyarmati Winner´s csapatát, így megnyerte a kupát. A győztes csapat góljait Botos Sándor, Majoros Imre, Pálfi József és Patály János szerezték, a gyarmatiak részéről Csapos János volt eredményes.
A kisdöntőben a Turi-Vadászok csapata 2-1-re legyőzte a Mike Companyt, így megszerezte a torna 3. helyét.
A Mátészalkai MTK csapata Majoros Imre fejesgóljával 1-0-ra legyőzte a Mike Company csapatát és bejutott a döntőbe.
A Winners csapata Igaz Károly góljával 1-0-ra legyőzte a Turi-Vadászok csapatát, ezzel ők az első döntősök.
A Mike Company csapata óriási mérkőzésen 2-1-re győzött a Baráti Kör ellen.
A Turi-Vadászok csapata 2-0-ra legyőzte a Semmiesély SE-t, ezzel ő is bejutott a legjobb négy közé ellenfele a Winners lesz.
A Winners csapata Csapos János góljával 1-0-ra legyőzte a Tri-Agro-t, ezzel bejutott a négy közé.
A Baráti Kör, a Mátészalkai MTK és a Karcher-Grovi is bejutott a nyolc közé.
A Turi-Vadászok csapata 3-0-ra legyőzte a Nyírvasvári SE-t, így bejutott a nyolc közé.
A Semmiesély SE csapata Kovács Alfonz utolsó pillanatban szerzett góljával legyőzte a Vásárosnamény SE csapatát és bejutott a nyolc közé.
A mai első mérkőzésen a Winner´s Fehérgyarmat 4-0-ra legyőzte a ZO-SZI csapatát, míg a Tri-Agro Kft. a második találkozón 2-0-ra nyert a Border Guard ellen, így a legjobb nyolc között egymással mérkőznek.
Az ´F´ csoport 1. helyén a Baráti Kör csapata végzett, 2. helyen jutott tovább a Turi-Vadászok csapata, 3. helyen végzett a Szatmár Optika csapata 4 ponttal, 4-5-ös gólkülönbséggel, ami továbbjutást jelent számára, a csoport 4. helyén végzett, így kiesett a Brigád csapata.
Az ´E´ csoport 1. helyén a Mike Company Szatmárnémeti csapata végzett, 2. helyen jutott tovább a Border Guard csapata, 3. helyen végzett az A-TEAM csapata 3 ponttal, 5-6-os gólkülönbséggel, ami továbbjutást jelent számára, a csoport 4. helyén végzett, így kiesett a Másnaposok gárdája.
A ´D´ csoport 1. helyén veretlenül, 9 ponttal Nyírvasvári SE csapata végzett, 2. helyen jutott tovább a Karcher Grovi csapata, 3. helyen végzett a Safari csapata 3 ponttal, a csoport 4. helyén végzett, így kiesett a DMC gárdája.
A ´C´ csoport 1. helyén a Semmiesély SE csapata végzett, 2. helyen jutott tovább a Best of Varsány, 3. helyen végzett a Vásárosnamény SE csapata 4 ponttal, így ők már most továbbjutottak mivel a tegnapi két legjobb harmadik helyezettől jobbak a mutatóik, a csoport 4. helyén végzett, így kiesett a Tibi Security Anarcs gárdája.
A ´B´ csoport 1. helyén a Tri-Agro Kft. Tunyogmatolcs csapata végzett, 2. helyen jutott tovább a Nyírgyulaj KSE, 3. helyen végzett a ZO-SZI 4 ponttal, így az ´A´ csoport harmadik helyén végzett Huligánoktól már jobban áll, a csoport 4. helyén végzett, így kiesett a Demeter Aranyecset Tiszakóród gárdája.
Az ´A´ csoportból 1. helyen továbbjutott a Winner´s Fehérgyarmat, 2. helyen pedig a Mátészalkai MTK, a csoport 3. helyén a Huligánok végzett 3 ponttal, a csoport 4. helyezettje a Galaktikusok csapata lett.
A weblapon élőben követhetik nyomon az eredményeket már a csoportmérkőzésektől.
2012. január 13-14-15-én a Mátészalkai MTK Szi-Zo Sportszer Kupa néven pénzdíjas teremlabdarúgó tornát szervez Vásárosnaményban.