III. Szi-Zo Kupa végeredménye:
1. Inf Lazio Sonkád (Nagy Antal, Balogh Árpád, Balogh Zsolt, Bornemissza István, Juhász András, Fodor Péter, Kálló Attila, Bencze Ákos)
2. Mike Company Szatmárnémeti (Coman Marius, Stan Mircea, Stef Adrian, Robas Raul, Chis Vlad, Bilt Lucian, Botos Alexandru, Lucuti Florin, Pop Vasile, Botos Daniel)
3. Kärcher-Grovi (Oláh Miklós, Fazekas Zoltán, Bákonyi György, Suba Balázs, Turgyán Richárd, Valóczki Imre, Both Attila, Szender Sándor, Dobai Tamás, Varjasi Károly, Turzai László, Pálfi József, Nagy Attila)
4. Bianco Udvarház (Benkő Norbert, Nagy Gergő, Puskás Dávid, Matejkó Roland, Orosz Máté, Kiss Attila, Orgován György, Pócsi Balázs, Fehér Attila, Szabó Dávid, Lakatos László)
Különdíjak:
A torna legjobb kapusa: Oláh Miklós (Kärcher-Grovi)
A torna legjobb játékosa: Bilt Lucian (Mike Company Szatmárnémeti)
A torna gólkirálya: Balogh Árpád (InfLazio – 10 góllal)
Hírek
A rendezőség három különdíjat is odaítélt, melynek értelmében Lucuti Florin (Mike Company) lett a torna játékosa, Pindzsula Péter (Mátészalkai MTK) lett a torna legjobb kapusa míg Kiss Zoltán (Turi-Vadászok) lett a torna gólkirálya.
Mivel Mándi László (Baráti Kör) és Kiss Zoltán (Turi-Vadászok) is 5-5 gólt szerzett a torna során, ezért a gólkirályi címet hetespárbajban döntötték el. A büntetőket a győztes csapat kapusának, Pindzsula Péternek lőtték, Mándi László kétszer is a kapufát találta el, Kiss Zoltán viszont mindkétszer betalált, így a nagypályán Apagyon játszó labdarúgó lett a torna gólkirálya.
A rendező Mátészalkai MTK csapata 4-1-re legyőzte a fehérgyarmati Winner´s csapatát, így megnyerte a kupát. A győztes csapat góljait Botos Sándor, Majoros Imre, Pálfi József és Patály János szerezték, a gyarmatiak részéről Csapos János volt eredményes.
A kisdöntőben a Turi-Vadászok csapata 2-1-re legyőzte a Mike Companyt, így megszerezte a torna 3. helyét.
A Mátészalkai MTK csapata Majoros Imre fejesgóljával 1-0-ra legyőzte a Mike Company csapatát és bejutott a döntőbe.
A Winners csapata Igaz Károly góljával 1-0-ra legyőzte a Turi-Vadászok csapatát, ezzel ők az első döntősök.
A Mike Company csapata óriási mérkőzésen 2-1-re győzött a Baráti Kör ellen.
A Turi-Vadászok csapata 2-0-ra legyőzte a Semmiesély SE-t, ezzel ő is bejutott a legjobb négy közé ellenfele a Winners lesz.
A Winners csapata Csapos János góljával 1-0-ra legyőzte a Tri-Agro-t, ezzel bejutott a négy közé.
A Baráti Kör, a Mátészalkai MTK és a Karcher-Grovi is bejutott a nyolc közé.
A Turi-Vadászok csapata 3-0-ra legyőzte a Nyírvasvári SE-t, így bejutott a nyolc közé.
A Semmiesély SE csapata Kovács Alfonz utolsó pillanatban szerzett góljával legyőzte a Vásárosnamény SE csapatát és bejutott a nyolc közé.
A mai első mérkőzésen a Winner´s Fehérgyarmat 4-0-ra legyőzte a ZO-SZI csapatát, míg a Tri-Agro Kft. a második találkozón 2-0-ra nyert a Border Guard ellen, így a legjobb nyolc között egymással mérkőznek.
Az ´F´ csoport 1. helyén a Baráti Kör csapata végzett, 2. helyen jutott tovább a Turi-Vadászok csapata, 3. helyen végzett a Szatmár Optika csapata 4 ponttal, 4-5-ös gólkülönbséggel, ami továbbjutást jelent számára, a csoport 4. helyén végzett, így kiesett a Brigád csapata.
Az ´E´ csoport 1. helyén a Mike Company Szatmárnémeti csapata végzett, 2. helyen jutott tovább a Border Guard csapata, 3. helyen végzett az A-TEAM csapata 3 ponttal, 5-6-os gólkülönbséggel, ami továbbjutást jelent számára, a csoport 4. helyén végzett, így kiesett a Másnaposok gárdája.
A ´D´ csoport 1. helyén veretlenül, 9 ponttal Nyírvasvári SE csapata végzett, 2. helyen jutott tovább a Karcher Grovi csapata, 3. helyen végzett a Safari csapata 3 ponttal, a csoport 4. helyén végzett, így kiesett a DMC gárdája.
A ´C´ csoport 1. helyén a Semmiesély SE csapata végzett, 2. helyen jutott tovább a Best of Varsány, 3. helyen végzett a Vásárosnamény SE csapata 4 ponttal, így ők már most továbbjutottak mivel a tegnapi két legjobb harmadik helyezettől jobbak a mutatóik, a csoport 4. helyén végzett, így kiesett a Tibi Security Anarcs gárdája.
A ´B´ csoport 1. helyén a Tri-Agro Kft. Tunyogmatolcs csapata végzett, 2. helyen jutott tovább a Nyírgyulaj KSE, 3. helyen végzett a ZO-SZI 4 ponttal, így az ´A´ csoport harmadik helyén végzett Huligánoktól már jobban áll, a csoport 4. helyén végzett, így kiesett a Demeter Aranyecset Tiszakóród gárdája.
Az ´A´ csoportból 1. helyen továbbjutott a Winner´s Fehérgyarmat, 2. helyen pedig a Mátészalkai MTK, a csoport 3. helyén a Huligánok végzett 3 ponttal, a csoport 4. helyezettje a Galaktikusok csapata lett.
A weblapon élőben követhetik nyomon az eredményeket már a csoportmérkőzésektől.
2012. január 13-14-15-én a Mátészalkai MTK Szi-Zo Sportszer Kupa néven pénzdíjas teremlabdarúgó tornát szervez Vásárosnaményban.